Tekmovanja oz. dosežki šole 2013-2014

Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
6. – 9. razred 27. 9. 2013 14
bronastih priznanj
/ 19. 10. 2013
1 srebrno priznanje
4. – 5. razred 27. 9. 2013
16 bronastih priznanj
/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
6. – 9. razred 4. 10. 2013
10 bronastih priznanj
/ 9. 11. 2013
2 srebrni priznanji
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 23. 10. 2013
6 bronastih priznanj
/ 6. 12. 2013
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. razred 21. 10. 2013
5 bronastih priznanj
/ /
9. razred 21. 11. 2013
6 bronastih priznanj
29. 1. 2014
1 srebrno priznanje
/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
2. – 9. razred 4. 12. 2013
30 bronastih priznanj
23. 1. 2014
/
29. 3. 2014
/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 26. 11. 2013
1 bronasto priznanje
/ 6. 3. 2014
zlato priznanje

Zgodovina

Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 11. 12. 2013
5 bronastih priznanj
11. 2. 2014
2 srebrni priznanji
/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 6. 2. 2014
5 bronastih priznanj
12. 3. 2014
/
14. 4. 2014
/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
7. – 9. razred 12. 12. 2013
6 bronastih priznanj
/ 11. 1. 2014
1 srebrno priznanje
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
6. – 9. razred / 11. 4. 40141 bronasto priznanje 17. 5. 2014/
Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 20. 1. 2014
4 bronasta priznanja
/ 8. 3. 2014
/

Učenca Oskar Bele in Miha Wernig iz 8. A razreda ter učenec Luka Vrečar iz 9. B razreda so se udeležili državnega tekmovanja.

Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
8. – 9. razred 5. 3. 2014
4 bronasta priznanja
21. 3. 2014
2 srebrni priznanji
5. 4. 2014
/

Učenca Miha Wernig iz 8. a razreda in Luka Vrečar iz 9. b razreda sta osvojila srebrno Stefanovo priznanje.

Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
1. – 5. razred 20. 3. 2014
41 bronastih priznanj
2. 4. 2014
/
12. 4. 2014
/
6. – 9. razred 20. 3. 2014
13 bronastih priznanj
2. 4. 2014
4 srebrna priznanja
12. 4. 2014
/

Učenka Nina Pugelj iz 7. b razreda se je udeležila državnega tekmovanja.

Šolsko tekmovanje Področno tekmovanje Državno tekmovanje
4. – 9. razred 12. 3. 2014
15 bronastih priznanj
/ 16. 4. 2014
3 srebrna priznanja

Srebrna priznanja so prejeli: Dora Bolčina iz 4. B razreda, Lovro Smrekar iz 6. B razreda in Nina Pugelj iz 7. B razreda.

Srebrna priznanja Turistične zveze Slovenije za sodelovanje na 28. festivalu z naslovom Turizmu pomaga lastna glava so prejeli naslednji učenci: Ela Bolčina (7. A razred), Neža Dvorščak (7. A razred), Maja Žibert (7. A razred), Maša Čuden Drljača (7. B razred) in Luka Modic iz 9. B razreda.

Področno tekmovanje v dvoranski atletiki dne,7. 1. 2014 (najmlajši učenci; letnik 2003 in 2004)

Ime tekmovalca Rezultat Državno tekmovanje
Matej Pograjc -3. mesto (v finalu skupine B) 9.58
Jošt Žibert – 12. mesto 10.10
Aljaž Božič – 15. mesto 10.18
Lan Kavčič – 20. mesto 10.44
Robert Djukić – 23. mesto 10.53

Ime tekmovalca Rezultat Državno tekmovanje
Matic Predikaka – 4. mesto 3.37
Everon Dezdari – 6. mesto 3.27
Svit Glavan – 10. mesto 3.21

Ime tekmovalke Rezultat Državno tekmovanje
Ela Lipicer – 8. mesto 10.15
Ema Mušič – 11. mesto 10.22
Klemenčič H. Lara – 15. mesto 10.46
Anja Kocjančič – 21. mesto 10.64
Jerneja Janežič – 22. mesto 10.69

Ime tekmovalke Rezultat Državno tekmovanje
Mićunović Ana Vita – 6. mesto 3.25
Klemenčič Hansen Tia – 7. mest 3.25
Eva Pušnik – 13. mesto 3.07