ŠOLSKO LETO 2016-2017

Sprejem prvošocev
TD Izdelek iz lesa 3. razred
Kros PS
Kros RS
Sodelovalno učenje 3.B razred
ND Evakuacija
Ogled potujoče razstave Nikole Tesle v Cankarjevem domu
Tekmovanje za Zlato kuhalnico
TD Tehnična sredstva in Izdelki za Novoletni Bazar 8. razred
ND Kemijske vsebine 9. razred
Ekskurzija Koroška z ekološkimi vsebinami 8. razred
KD Srednji vek 7. razred
TD Obisk srednje gradbene šole 9. razred
Evropski dan jezikov
Rad soustvarjam zeleno mesto
Novoletna dobrodelna prireditev
Sodelovanje pri projektu Green sity
Igralne urice in proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti
Novoletna dekoracija 6. razred
Osmošolci v knjigarni Konzorcij
Zimska šola v Planici
Drsanje v Tivoliju
Prireditev ob kulturnem prazniku
Zimski ŠD 1.-5. razred
Pozdravi s Krvavca
Maškarada 2017
Državno tekmovanje za Cankarjevo priznanje 2017
KD Slovenski impresionisti
Vrt v mesecu marcu
TD Vetrnica 1. razred
Ekskurzija v Francijo
Trajnostna mobilnost
Noč knjige
Mnogoboj za predmetno stopnjo
Izdelovanje vrtne ute
Pohod ob žici
Tekmovanje v ritmični gimnastiki
CŠOD Fara 3. razred
Dan odprtih vrat 2017
Groharjeva domačija 3. razred
ŠD Pohod 9. razred
Valeta 2017
 

ŠOLSKO LETO 2015-2016

Nastop dramskega krožka na sprejemu prvošolcev
Naši novi prvošolčki
Kros na razredni stopnji
ŠD Šmarna gora 2. in 4. razred
TD Model kompresorja z ročičnim mehanizmom 8. razred
ND Botanični vrt 6. razred
ND Kemijske vsebine 9. razred
KD Muzej za arhitekturo in oblikovanje 6. razred
Vrt v mesecu septembru
Kros na predmetni stopnji
ŠD Tromeja 6.B razred
KD Popotovanje z glasbo okoli sveta Andreja Strmeckega
Obisk Elektroinštituta Milana Vidmarja
Skrivnost sklanjanja samostalnikov
Ekskurzija Krapina 9. razred
Tekmovanje za zlato kuhalnico
TD Vetrni mlin 9. razred
TD Tehnična sredstva 8. razred
TD Glasbilo 7. razred
TD Izdelek iz papirja 6. razred
Obisk pri predsedniku Republike Slovenije
Delavnice animiranega filma 3. razred
Dan slovenske hrane
Ta veseli dan kulture in medgeneracijsko učenje
Delavnica za bazar 3. razred
Božično novoletni koncert treh osnovnih šol skupaj z godbo Litostroj na OŠ Franca Rozmana Staneta
Novoletna dobrodelna prireditev
Igralne urice
Prireditev ob dnevu samostojnosti
OPB Uživamo na snegu
Zimski športni dan – Pohod po Rožniku
Zimski športni dan – Drsanje v Tivoliju
Nivojski pouk s kockami STORY CUBES
Festival Bobri 4. razred – Slikarska žogarija
KD Krošnje 3.A razred
KD Bobri 6. razred
Bobri – Viseči vrtovi 4.A razred
Pustne maske 3.A razred
Prireditev ob kulturnem prazniku
Pustno rajanje
V OPB vedno kaj ustvarjamo
Zimska šola
ŠD Smučanje na Krvavcu RS
Tabor Krvavec 2016
Cankarjevo državno tekmovanje
TD Robotika 9. razred
TD Knjiga 6. razred
Kuhna pa to
Urejanje šolske okolice
ND Postojnska jama 2. razred
Zagovori raziskovalnih nalog
Vecerni pohod na Roznik
Bralno filmska izobraževalna noč v šolski knjižnici
Raziskovalne naloge 2016
TD Vozilo z elektromotorjem in menjalnima stikaloma 7. razred
Tehniški muzej Bistra 4. razred
Mnogoboj PS
Mnogoboj RS
Kuhnapato-finale tekmovanja
Dan odprtih vrat
Pohod okoli Ljubljane
CŠOD Fara 1. dan
Evropa in mi 6.-9. razred
CŠOD Fara 2. dan
CŠOD Fara 3. dan
Zaključna prireditev za Bralno značko
ŠD Orientacija 6. razred
Obisk psičke Šape
Utrinki s šolskega vrta
Tekmovanje za zdrave zobe
TD Izdelek iz lesa 6. razred
Tabor Čatež
Tekma učencev 9.B razreda proti učiteljem
Generacija 2007-2016 se poslavlja
TD Igrača iz lesa 3. razred
Prireditev ob dnevu državnosti

ŠOLSKO LETO 2014-2015

Komarjeva nedelja
Sprejem prvošolcev
Šolski vrt v septembru
Diham ples 1. razred
TD Promet 6.-9. razred
ŠD Tromeja 7., 8. razred
ND Gozd 2. razred
KD Ljubljanski grad 3. razred
ND Promet 1. razred
Ekskurzija Posočje 9. razred
Učenci planinskega krožka po Rilkejevi poti
ND Steklopihaška delavnica 6., 7. razred
TD Izdelek iz kovin/Odraščanje in mi 8. razred
TD Izdelek za novoletni bazar 7. razred
ND Festival znanosti 6.-9. razred
ND Kemijske vsebine 9. razred
Ekskurzija Štajerska 8. razred
Kros PS
KD Mali muzej polpretekle zgodovine 2. razred
TD Steklopihaštvo 4., 5. razred
Slovenski tradicionalni zajtrk v 3. razredu
V OPB je luštno
KD Animiran film 3. razred
Plesne delavnice 1.-4. razred
Novoletna prireditev z dobrodelnim koncertom
TD Steklopihaška delavnica 1.in 2. razred
Vrtnarski krožek in božično žito
Igralne urice
Prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti
Francoščina malo drugače
TD Tehnična sredstva 9. razred
ND Raziskujmo skupaj 8. razred
TD Izdelek iz papirja 6. razred
ŠD Drsanje 6.-9. razred
ND Lastnosti zraka 5. razred
TD Zmaj 5. razred
Zimsko veselje v OPB
ŠD Drsanje RS
ŠD Sankanje RS
KD Bobri 1. B razred
Prireditev ob kulturnem prazniku
Pustno rajanje
Zimska šola v Kranjski Gori
Etnografski muzej 6. razred
Zimovanje Krvavec
Evropska razstava o vesolju
ND Eksperimenti 2. razred
Opazovanje delnega Sončevega mrka
TD Vetrnice 3. razred
ŠD Pohod RS
Šolski vrt v prebujanju
Turistična tržnica
Emona se vrača-odprtje razstave
ŠD Bit center 1.-3. razred
Nov zeliščni in zelenjavni vrt
Dan odprtih vrat-Šišenski hrib
Dan odprtih vrat
Kolesarski poligon 5. razred
TD Energetika 8. razred
Mnogoboj RS
TD Izdelek iz umetnih snovi 7. razred
Turistična tržnica v Mariboru
KD Narodna galerija 9. razred
ND Vesolje 8. razred
ND Promet 3. razred
Pohod okoli Ljubljane
Fara pri Kostelu 3. razred (1. del)
Fara pri Kostelu 3. razred (2. del)
Žuželčji hotel na šolskem vrtu
Prvi pridelki šolskega vrta
Obisk učencev OŠPP Antona Janše iz Radovljice 1.B razred
Obisk likovne delavnice v Radovljici 1.B razred
Obisk glasbene delavnice na Filozofski fakulteti 1.B razred
Zagovor raziskovalne naloge 3.B razred
Zaključek bralne značke v šolskem letu 2014-2015
Kolesarski izpit
KD Groharjeva domačija 3. razred
Troboj 5. razred
Zborovski bum
Planinski krožek na Golovcu
TD Izdelek iz lesa 6. razred
TD Robotika 9. razred
Tabor z naravoslovnimi vsebinami Čatež
Ekskurzija Dolenjska 8. razred
Ekskurzija Primorska 6. razred
Prireditev ob zaključku šolskega leta