Tekmovanja oz. dosežki šole 2013-2014
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
6. – 9. razred | 27. 9. 2013 14 bronastih priznanj |
/ | 19. 10. 2013 1 srebrno priznanje |
4. – 5. razred | 27. 9. 2013 16 bronastih priznanj |
/ |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
6. – 9. razred | 4. 10. 2013 10 bronastih priznanj |
/ | 9. 11. 2013 2 srebrni priznanji |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 23. 10. 2013 6 bronastih priznanj |
/ | 6. 12. 2013 |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. razred | 21. 10. 2013 5 bronastih priznanj |
/ | / |
9. razred | 21. 11. 2013 6 bronastih priznanj |
29. 1. 2014 1 srebrno priznanje |
/ |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
2. – 9. razred | 4. 12. 2013 30 bronastih priznanj |
23. 1. 2014 / |
29. 3. 2014 / |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 26. 11. 2013 1 bronasto priznanje |
/ | 6. 3. 2014 zlato priznanje |
Zgodovina
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 11. 12. 2013 5 bronastih priznanj |
11. 2. 2014 2 srebrni priznanji |
/ |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 6. 2. 2014 5 bronastih priznanj |
12. 3. 2014 / |
14. 4. 2014 / |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
7. – 9. razred | 12. 12. 2013 6 bronastih priznanj |
/ | 11. 1. 2014 1 srebrno priznanje |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
6. – 9. razred | / | 11. 4. 40141 bronasto priznanje | 17. 5. 2014/ |
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 20. 1. 2014 4 bronasta priznanja |
/ | 8. 3. 2014 / |
Učenca Oskar Bele in Miha Wernig iz 8. A razreda ter učenec Luka Vrečar iz 9. B razreda so se udeležili državnega tekmovanja.
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
8. – 9. razred | 5. 3. 2014 4 bronasta priznanja |
21. 3. 2014 2 srebrni priznanji |
5. 4. 2014 / |
Učenca Miha Wernig iz 8. a razreda in Luka Vrečar iz 9. b razreda sta osvojila srebrno Stefanovo priznanje.
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
1. – 5. razred | 20. 3. 2014 41 bronastih priznanj |
2. 4. 2014 / |
12. 4. 2014 / |
6. – 9. razred | 20. 3. 2014 13 bronastih priznanj |
2. 4. 2014 4 srebrna priznanja |
12. 4. 2014 / |
Učenka Nina Pugelj iz 7. b razreda se je udeležila državnega tekmovanja.
Šolsko tekmovanje | Področno tekmovanje | Državno tekmovanje | |
---|---|---|---|
4. – 9. razred | 12. 3. 2014 15 bronastih priznanj |
/ | 16. 4. 2014 3 srebrna priznanja |
Srebrna priznanja so prejeli: Dora Bolčina iz 4. B razreda, Lovro Smrekar iz 6. B razreda in Nina Pugelj iz 7. B razreda.
Srebrna priznanja Turistične zveze Slovenije za sodelovanje na 28. festivalu z naslovom Turizmu pomaga lastna glava so prejeli naslednji učenci: Ela Bolčina (7. A razred), Neža Dvorščak (7. A razred), Maja Žibert (7. A razred), Maša Čuden Drljača (7. B razred) in Luka Modic iz 9. B razreda.
Področno tekmovanje v dvoranski atletiki dne,7. 1. 2014 (najmlajši učenci; letnik 2003 in 2004)
Ime tekmovalca | Rezultat | Državno tekmovanje |
---|---|---|
Matej Pograjc -3. mesto (v finalu skupine B) | 9.58 | |
Jošt Žibert – 12. mesto | 10.10 | |
Aljaž Božič – 15. mesto | 10.18 | |
Lan Kavčič – 20. mesto | 10.44 | |
Robert Djukić – 23. mesto | 10.53 |
Ime tekmovalca | Rezultat | Državno tekmovanje |
---|---|---|
Matic Predikaka – 4. mesto | 3.37 | |
Everon Dezdari – 6. mesto | 3.27 | |
Svit Glavan – 10. mesto | 3.21 |
Ime tekmovalke | Rezultat | Državno tekmovanje |
---|---|---|
Ela Lipicer – 8. mesto | 10.15 | |
Ema Mušič – 11. mesto | 10.22 | |
Klemenčič H. Lara – 15. mesto | 10.46 | |
Anja Kocjančič – 21. mesto | 10.64 | |
Jerneja Janežič – 22. mesto | 10.69 |
Ime tekmovalke | Rezultat | Državno tekmovanje |
---|---|---|
Mićunović Ana Vita – 6. mesto | 3.25 | |
Klemenčič Hansen Tia – 7. mest | 3.25 | |
Eva Pušnik – 13. mesto | 3.07 |